KONST / Litografier / Färglitografi 14114261
nr 1411 4261
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 261/260. Bildmått: 39x53, yttermått inklusive ram: 53x67 cm
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
500 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 19:17:58
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare